Enterprise

Tallinna Linnatranspordi Aktsiaselts
Tallinna linnatransport, ühistransport

0
tlt@tallinnlt.ee
Buses and transportation, Transport

Complaints: 3

Liini nr.11 väljumised

0

Tere

Edastan uuesti 11.11. kaebuse, mis Teieni ei jõudnud:

Kas Kivisilla peatusest kell 8.06 väljuv buss jääb pidevalt ära või ta tuleb 6 minutit hiljem või varem. Väga harva olen näinud bussi, mis väljub 8.06. Tavaliselt väljub ta 8.12.

Päris täpset statistikat mul ei ole, sest sõidan kesklinnast ära juba teise transpordiga, aga täna, 11.11.2019., 8.06 buss ei väljunud.

Buss nr 11., mis väljus täna kell 8.12 Kivisilla peatusest tegi Sõpruse puiesteel nii järsu pidurduse, et lendasin bussi tagumiselt poolelt paar meetrit eemale bussi keskossa. Hoidsin kõvasti kinni ja pärast esmast pidurdust tundus, et jään püsima, aga viimane järsk pidurile vajutamine ja sellega kaasnev tõme rebis sõrmed siiski lahti tugistangelt ja kuna lühikesel bussil on järsud trepid, mis viivad keskosast tagumisele vahekäigule, siis loomulikult ei olnud lähima meetri ulatuses tuge jalge all ja kukkumine oli vältimatu. See on teine kord kahe aasta jooksul, kui kukun sarnase stsenaariumi järgi. Ei nõustu oletusega, et ehk ei oska ma kinni hoida. Põhjuseks olid liini nr. 11 hilinemine, tormakas sõit ja bussijuhi tähelepanuvõime, mis on arvatavasti seotud vanusega. Ebaturvalisele tagaosa vahekäigule siirdusin ainult seetõttu, et bussi keskosa oli üle rahvastatud ja üle oli ta rahvastatud seetõttu, et 8.06 buss jäi vahele. Tunnen ennast tõsiselt ohustatuna sellel bussiliinil. Kas tõesti pole võimalik mugavust (buss on ju iseenesest kliendile sobiv ekspress) tagada koos ohutusega.

Tervitades

Anna

Liin55

0

Liin 55 pidi väljuma P Pinnast 6.46 järjekordselt ei olnud suutelised parklast õigeaegselt väljasõitma. P.Pinnas 6.48

Buss ei peatanud

0

Tere, 

 

täna kell 16.58 buss 191 tuli ja andsin märku et ta peataks bussipeatusele.. kuid ta ei peatanud ja sõitis edasi.

Related articles: 1

BUSSIJUHI UUSAASTA HEATEGU: Tulge peale ja öelge, kus tänava otsas te maha soovite minna!

04.01.2017

Facebookis jagatakse siirast postitust aasta algusest, kus bussijuhi lahkus ja sõbralikkus teeb aasta alguse eriti rõõmsaks.

"Eilse päeva kirsiks tordil oli bussi nr 23 juht, kes keset lumesajust tänavat bussi kahe peatuse vahel kinni pidas, et kutsuda peale naine, kes kandis süles unist last ja seljas mitut kotti. "No kuhu te niimoodi... Tulge peale ja öelge, kus tänava otsas te maha soovite minna. Head uut aastat!" Vaat see on alles aasta," kirjutab kodanik Marion sotsiaalmeedias.

Tallinna Linnatranspordi AS Avalike suhete spetsialist Urmas Toomingu sõnul on kõnealune bussijuht tuvastatud, kuid ta ei soovi mingeid kommentaare jagada. "Bussijuhtidele kiitusi laekub meile ikka aeg-ajalt, sest meil töötab palju kohusetundlikke ja vastutulelikke juhte," vastas Tooming Delfile.