Enterprise

Posh Ilusalong OÜ
Posh Ilusalong

0
info@poshilusalong.ee
Beauty saloon

Complaints: 1

Juuksuri ebakvaliteetne töö

0

Soovin teavitada, et Posh Ilusalongi juuksuri töö on ebakvaliteetne. Juuksuri nime kahjuks ei mäleta. Juuksur ei nõustunud värvimast juukseid nii, nagu klient palus, ütles, et nii ei tule hea tulemus. Lubas kvaliteetset ja ilusat tulemust. Juuksed tulid väga inetut kollast värvi ja tulemus ei olnud ligilähedanegi sellele, mida klient soovis. Lõikamine oli ka ebakvaliteetne, pikemaid salke pidi kodus ära lõikama ja juuksepiiri tasandama.

Related articles: 1

Tarbijakaitseamet lisas kümme ettevõtet musta nimekirja

17.11.2016

Tarbijakaitseamet on novembrikuu seisuga lisanud musta nimekirja juba kümme ettevõtet, kelle võlad tarbijate ees ulatuvad paarikümnest eurost mõne tuhandeni.

Amet on novembrikuu jooksul lisanud musta nimekirja kümme ettevõtet, kes pole täitnud oma kohustusi tarbijate ees. Kuigi tarbijad on oma muredega pöördunud tarbijakaebuste komisjoni poole ning otsus on seal tehtud nende kasuks, ei ole ettevõtted ette nähtud aja jooksul lubatut täitnud. Need firmad on:

Koduinfo OÜ
Clean Control Tallinn OÜ
Saint-Tropez Sun OÜ
Posh Ilusalong OÜ
Cosmedra OÜ (neli täitmata tarbijakaebuste komisjoni otsust)
ENS Hauakivid OÜ
Clean Service Autopesula OÜ (kolm täitmata tarbijakaebuste komisjoni otsust)
Väike Teemant OÜ
Bernhard SPA Hotell OÜ


Kui ilusalongide ja autopesula teenused jäävad mõnekümne euro suurusjärku, siis Iustus õigusbüroolt (Iustus Group OÜ) ootab tarbija tagasi 780 eurot ning Koduinfo OÜ-lt 1500 eurot puuduliku ehitusprojekti eest.

Tarbijakaitseameti must nimekiri on signaal tarbijatele, et teenust või kaupa ostes tasub kaaluda, kas selline partner on piisavalt usaldusväärne.